Paminėta Akušerių ir slaugytojų dienos šventė

Kelmės mažojo teatro aktoriai medikus profesinių dienų proga pradžiugino  komedija „Ne kiekvienas vagis yra plėšikas“.   (Zitos Katkienės nuotr.)

Respublikinės Šiaulių ligoninės Chirurgijos korpuso konferencijų salėje surengta Akušerių ir slaugytojų dienos šventė. Su gegužės 5 dieną minėta Tarptautine akušerių diena ir gegužės 12 dieną minima Tarptautine slaugytojų diena salėn susirinkusius medikus pasveikino ligoninės vadovai, o Kelmės mažojo teatro aktoriai, dėkodami rūpestingiausiems ir arčiausiai pacientų esantiems darbuotojams, dovanojo spektaklį ir puikią šventinę nuotaiką.

Ligoninės direktorius Mindaugas Pauliukas ir vyriausioji slaugos administratorė Sigita Klimavičienė sveikino susirinkusiuosius su švente. (Zitos Katkienės nuotr.)

Ligoninės direktorius Mindaugas Pauliukas pasidžiaugė, matydamas visus besišypsančius. „Norim pasveikinti ir salėje susirinkusius akušerius, ir bendrosios praktikos slaugytojas su Jūsų šventėmis. Jūs este mūsų lobis, o dėl to, kad visi dirba kaip puiki komanda, ligoninė pasiekė daug puikių rezultatų.“, – dėkodamas už buvimą kartu susirinkusiuosius sveikino Respublikinės Šiaulių ligoninės vadovas.
Apie metų laiką pavasarį, kai minimos dviejų sričių specialistų – slaugytojų ir akušerių, profesinės dienos, talpinantį širdyse puikią emociją – meilę, kalbėjo Respublikinės Šiaulių ligoninės vyriausioji slaugos administratorė Sigita Klimavičienė. „Be meilės nei vienas darbas nevyksta. Jei meilės darbui nėra, geriau darbą padėti į šoną ir jo nepradėti“, – sveikindamas kolegas S. Klimavičienė patarė kolegoms dalintis meile, nes besidalinantiems šio jausmo lieka dar daugiau.

Medikai aplodismentais dėkojo teatro aktoriams už puikią nuotaiką (Zitos Katkienės nuotr.)

Apie meilę, tačiau apraizgytą painiais santykiais, skirtas ir spektaklis, kurį profesines šventes minintiems medikams į ligoninę atvežė Kelmės mažojo teatro aktoriai. Režisieriaus Gedimino Trijonio sukurtoje komedijoje „Ne kiekvienas vagis yra plėšikas“ teatro aktoriai Armandas Lazdauskis, Modestas Vaitkevičius, Armida Jurgilė, Laura Šmitkinienė, Justina Kasiulytė ir Česlovas Brazinskas įkūnijo itališkos šeimos painių santykių labirintus, apraizgytus intrigų pinklėmis. Visuomenės akyse nepriekaištingus santykius demonstruojančių trijų šeimų atstovai pakvietė nuplėšti idealios šeimos šydą ir pažvelgti į realybę, kurioje klesti meilės trikampiai, vagystės, ginklai, apgaulė, pavydas ir jų skleidžiamas blogis.
Medikai aplodismentais ir pavasariškų gėlių puokštėmis dėkojo aktoriams už sukurtą puikią nuotaiką, kuria pasidalins ir su kolegomis, negalėjusiais ateiti į įšventę, ir su šeimos nariais.

Zita Katkienė
Respublikinės Šiaulių ligoninės
viešųjų ryšių specialistė
(8 41) 399 654
(+370) 679 663 42
zita.katkiene@siauliuligonine.lt