Stasys S.

Prieš 3-jus metus gydytojo endoskopuotojo Justino Biručio man diagnozuota liga pasitvirtino. Laukė sudėtinga operacija. Ją atliko chirurgas Mindaugas Šatkauskas. Tai labai profesionalus specialistas. Operaciją atliko puikiai. Pooperaciniu laikotarpiu rūpestingai domėjosi mano sveikata, prireikus suteikdavo pagalbą. Iki šių dienų dėkingas Jam už kompetetingą gydymą, malonų  ir paprastą bendravimą.

   Šių metų pabaigoje dėl kitų sveikatos problemų teko gulėti chirurginiame skyriuje. Džiugiai priėmiau žinią, kad dabar skyriui vadovauja nuoširdumo ir dėmesingumo nestokojantis gydytojas Mindaugas Šatkauskas. Patys geriausi ir gražiausi atsiliepimai apie šio skyriaus kolektyvą.

  Už rūpestingą gydymą dėkoju chirurgui Gintarui Skruodžiui. AČIŪ už nuoširdumą, dėmesingumą, šiltą bendravimą. Nuoširdžiausia padėka slaugytojai Laimutei B. už begalinį rūpestį, nuoširdumą, profesionalumą. Mane gydė ne tik vaistai, bet ir Jūsų žmogiškumas, jautrumas, rūpestis, dėmesingumas. Stiprybės ir ištvermės Jums ir AČIŪ, kad esate.Didelis ir nuoširdus AČIŪ rūpestingoms ir malonioms slaugytojoms, jų padėjėjoms, darbuotojoms…

Už malonų bendravimą ir gydymą AČIŪ tariu neurochirurgui Antanui Mockui.

Nuoširdus AČIŪ Endoskopijų skyriaus gydytojams Justinui Biručiui ir Gintarui Barkauskui, gydytojai onkologei chemoterapiautei Vaidai Vaitiekaitytei ir visiems, kurie padėjo ir padeda įveikti mano sveikatos problemas.

Jūs visa tai darote su pagarba ir kantrybe. AČIŪ Jums. Stiprybės, rūpinantis ir savo, ir mūsų sveikata. Jūs suteikiate viltį.