Padėkos

Padėkos

Aistė G.

Dėkojame Vaikų ligų skyriaus gydytojai Ingai Dukavičiūtei už profesionalumą, nuoširdų bendravimą ir supratingumą. Taip pat tariame ačiū visam trečio aukšto personalui ir ypač slaugytojoms, išmoningai  raminančioms sausio – vasario sankirtoje skyriuje besigydžiusią ligoniukę su šypsena Aretę G.

Nojaus mama Aušra Mikšienė  

PADĖKA MVK KOMANDAI Labas rytas, norime išreikšti begalinį dėkingumą visai komandai, kuri rūpinosi anafilaksijos ištiktu trimečiu Nojumi Mikšiu šiąnakt. Tiek greitosios komanda, atvykusi į namus, tiek MVK priimamajame budėjusi gydytoja bei slaugės vertos didžiausios padėkos žodžių! Toks dėmesys ir rūpestis, kad norisi tik šimtąkart pasakyti AČIŪ! 

Jūratė R.

Sausio 24d. Dienos metu, teko lankytis su 8 mėnesiu stipriai karščiuojamčiu kūdikiu. Didžiausios pagyros priėmusiai gydytojai V. Baranauskienei ir visam tuo metu dirbusiam personalui! Buvau maloniai nustebinta rūpestingumu ir nuoširdumu! Sėkmės darbuose!

Egidijus Vitas

Gydytojų rūpestis atsakingumas ir nuoširdus bendravimas padeda jaustis saugiau. Nuoširdus AČIŪ Gydytojui J. Biručiui, Gydytojui M. Šatkauskui bei chirurgijos skyriaus personalui.

Stasė Mykolaitienė

Nuoširdus AČIŪ Gydytojai AUŠRAI DAMBRAUSKAITEI ir visam aptarnaujančiam personalui už malonų bendravimą ir profesionaliai atliekamą darbą.

Stasys S.

Prieš 3-jus metus gydytojo endoskopuotojo Justino Biručio man diagnozuota liga pasitvirtino. Laukė sudėtinga operacija. Ją atliko chirurgas Mindaugas Šatkauskas. Tai labai profesionalus specialistas. Operaciją atliko puikiai. Pooperaciniu laikotarpiu rūpestingai domėjosi mano sveikata, prireikus suteikdavo pagalbą. Iki šių dienų dėkingas Jam už kompetetingą gydymą, malonų  ir paprastą bendravimą.    Šių metų pabaigoje dėl kitų sveikatos problemų […]

Agnė

Rašau su dideliu dėkingumu Respublikinės Šiaulių ligoninės Skubios medicinos pagalbos skyriui. Jų pagalbos man prireikė šv. Kalėdų naktį. Atrodytų buvo tik virusas, bet labai džiaugiuosi viso personalo maloniu bendravimu ir suteikta būtinaja pagalba, nepaisant fakto, jog gyvenu ne Lietuvoje. Noriu pasidžiaugti atskirai daktarės Akviles Gaupsaitės kompetencijomis. Ji suteikė išsamią ir tikslią informaciją apie virusą ir […]

Vaitkevičiai ir Martynas

Labai noriu nuoširdžiai padėkoti Jūsų VĮ Respublikinės Šiaulių ligoninės darbuotojams už atsidavimąir meilę savo darbui, už nuoširdų bendravimą ir profesionalumą. Visų pirma norime padėkoti gruodžio 28 d. vakarą dirbusiam greitosios pagalbos ekipažui, kuris atvykęs į mūsų namus pas sergantį 3 metų vaiką suteikė visą reikiamą informaciją kaip padėti vaikui sveikti namuose, mandagiai bendravo tiek su […]

Palikite atsiliepimą
    Kandidato forma